image
نمایش‌گاه عکسی در مشهد

«نان و نمک با سبزها»

19 Dec 2010

http://zamaaneh.com/ardavan/2006/10/post_358.html

تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۸۵

Ardavan.roozbeh@gmail.com

نمایش‌گاه عکس دیجیتال گروه سبزها در مشهد با چهل قطعه عکس، چهارشنبه 19 مهر افتتاح شد و در نگار خانه میرک مشهد آغاز به کار کرد. این نمایش‌گاه حاصل کار جمعی ده نفر از عکاسان کلوپی موسوم به سبز است که با نگرشی متفاوت به موضوع سوگواری و ماورا و باور دینی پرداختند.

سجده بر خاک - سیدمجتبا خاتمی

استفاده از هارمونی رنگ و ترکیب مولفه‌های مختلف عکاسی در کنار استفاده ار ادیت‌های نرم‌افزاری از مشخصه‌های این نمایش‌گاه بود. این گروه که اکثرشان را عکاسانی با سابقه فعالیت زیر دو سال تشکیل می‌دهند تاکنون از خود جسارت‌های زیادی را در شکستن عادت و عرف عکاسی نشان داده. بسیاری از عکاسان هنوز استفاده و ادیت با نرم‌افزار را به صورت موثر و قابل لمس در زمینه عکس خلاف تعهدات عکاس به اصالت عکس می‌دانند در حالی‌که در آثار این گروه با شیوه‌ای کاملن ملموس این تغییرات اعمال شده است.

مجموعه زنان سقا(2) - جاوید تفضلی

از ابتدای امسال این دومین نمایش‌گاه عکس دیجیتال است که در مشهد برگذار می‌شود، در نمایش‌گاه قبل نیز برخی از اعضای همین گروه حضور داشتند.

شهر مشهد خواستگاه بسیاری از عکاسان کشور است که اینک به صورت حرفه‌ای در زمینه عکس خبر، عکاسی پشت صحنه، پرتره و سایر زمینه‌های آن فعالیت می‌کنند.

کربلا ما می‌آییم - حامد خالقی

محمدهادی آخوندی، امین ابراهیمی، جاوید تفضلی، فرخ حنیفه‌نژاد، سیدمجتبا خاتمی، حامد خالقی، سیدمحمدرضا ربانی، حمید شفعی‌زاده، سیروس مرادی و احسان مراغه‌چی کلوپ سبزهایی بودند که نان و نمک را برگزار کردند. این نمایش‌گاه به مدت چهار روز در این نگارخانه فعال خواهد بود.

شهود - حمید شعفی زاده

مرور - حمید شعفی زاده

قرار - فرخ حنیفه نژاد زیبایی

سماء - حمید شعفی زاده

نسل فردا - سید محمدرضا ربانی

پناه - هادی آخوندی

یا علی مدد - سید محمدرضا ربانی

طفلان مسلم - حمید شعفی زاده

 
کلیدواژه ها: , , ,

نظر شما چیست؟

image
image
image
image
image
image
image
image
image